HOME

Novinky3.6.

Doplněny popisy stanovišť a jejich statistiky.2.6.

Otevíráme obecní galerii.

Na hradě jsou již k dostání všechnu šifry včetně pokladu a jedné navíc, která se do hry nedostala. V nejbližší době doplníme i popisy stanovišť.30.5.

Shromáždíme-li další požadavky na dovýrobu triček, uděláme dotisk. Pokud byste ještě tričko chtěli, pošlete prosím mejla na známou adresu...30.5.

Pokud se chcete podělit o nějaké fotky ze hry, pošlete prosím odkaz (nebo přímo fotky, pokud toho bude do 10 MB) na adresu Labyrint2011 (at g m a i l.com). Díky.30.5.

Poděkování

Tým Voltíci XD děkuje:

Honzovi - za účast v test teamu, pomoc na vleku, při dojezdu a při počítání

Zdence a Jardovi - za statečnou celodenní obsluhu létajícího kola

Milošovi - za pomoc s webem

Járovi, Luďkovi, Wodouchovi - za účast v test teamu

Monice - za pomoc s uzlením

Sklářům ze sklářské školy v Novém Boru - za ochotné sklení a výborný přístup

Zuzce - za pomoc na bonusu a při dojezdu

Provozovateli vleku Panda sport - za vyjití vstříc a permanentky, které navíc obdržel vítězný tým

Panu Pacltovi - za zapůjčení ještěrky

Halíkovi - za pořadatelské informatorium

Jaromírovi - za pomoc při oživování přípravku na měření voltíků

Našim holkám - za to, že to s námi vydržely

A dalším, kteří se v seznamu nenašli, a přesto přiložili ruku k dílu...

26.5.

Řešení prologu - místo startu

Místo startu je Český Dub, Chata Kovář. Pokud jste to ještě neudělali, přihlašte se na obecním úřadě a vyplňte místo startu - bez diakritiky a jen s mezerou mezi slovy. Zpřístupní se vám informace před startem.26.5.Vydána verze pravidel 1.21

Obsahuje drobné úpravy. Je dost možné, že je to verze finální. Změny oproti verzi 1.20 jsou vyznačeny.25.5.Nápověda pro prolog:

Doplněk návodu ke hře Pexernity. Bod 4 a půl: Otočte všechny kartičky lícovou stranou vzhůru, zorientujte tak, aby číslo kartičky bylo vždy v levém dolním rohu. Pak otočte kartičky rubovou stranou vzhůru.22.5.Vydána verze pravidel 1.219.5.Ačkoli se letos uskuteční teprve 10. ročník jedinečného cyklozávodu Labyrint, už před 120 lety byl v Praze podle projektu arch. Wiehla postaven jiný Labyrint. Původně stál na Výstavišti, ale po dvou letech ho přesunuli na důstojnější místo s větším rozhledem.


Prolog letošního Labyrintu začne u vstupu do tohoto Labyrintu. Není třeba vstupovat dovnitř (zpoplatněno). Kdo však chce vidět dioráma o boji Švédů na Karlově mostě, nechť si zakoupí vstupenku. Ti ostatní, kterým jde pouze o nalezení místa startu letošního ročníku, si v pokladně vymění kovovou, stále platnou desetikorunu za společenskou hru „Pexernity“. Pro každý tým je určen pouze jeden exemplář Pexernity. Buďte féroví, ať se dostane i na posledního. Pexernity zde bude možné získat 23. května 2011 kdykoliv v době mezi 16. a 20. hodinou.


Budete-li znát místo startu, přihlašte se ve Voltíkově na obecním úřadě a vyplňte místo startu. Poté se vám zpřístupní důležité informace před startem.21.4.Prodlužujeme termín objednávání menu do 30.4. s tím, že termín úhrady zůstává v platnosti - tedy do 30.4. V případě, že jste zapomněli přístupové údaje, tak si o ně napište na kontakt uvedený v patičce stránky. Děkujeme všem, co objednáno mají.

18.4.Upřesňujeme, že Prolog nevyžaduje použití jízdního kola.

6.4.Prolog proběhne v pondělí 23.5.2011 v odpoledních hodinách na zatím nespecifikovaném místě v Praze. Není definován žádný společný začátek prologu, jednotlivé týmy plní individuálně. Jedinou podmínkou je být na místě prologu v časovém úseku 15:00 - 22:00 hod (bude upřesněno). Pevně věříme, že většina týmů zvládne odhalit místo startu ještě téhož dne. Doporučenou výbavu odhalí týmy rovněž během prologu. Ve středu 25.5. bude na web stránkách zveřejněna malá nápověda a ve čtvrtek 26.5. večer již přímo místo startu. Posádky, které se nemohou v pondělí na prolog dostavit, nechť nás kontaktují.5.4.


Nabídka triček rozšířena o méně běžné velikosti - pánské S a dámské XL30.3.


Vydána verze pravidel 1.0129.3.


Kapacita závodu byla zvýšena z 28 na 30 týmů. Týmy na dalších místech se mohou registrovat jako náhradníci.28.3.

Termíny a kapacita závodu


Registrace byla spuštěna dne 28.3.2011 ve 13 hodin. Registrovat se můžete na Obecním úřadě.

Konec registrace a příjmu objednávek závodního menu: 20.4.

Konec příjmu plateb: 30.4.

Případné doplnění startovní listiny případnými náhradníky: 2.5.

Prolog 23.5. (v případě, že se prologu nemůžete zúčastnit, informujte do 16.5. pořadatele)

Hra 28.5.

Kapacita závodu byla stanovena na 28 týmů. Týmy se kvalifikují (až do kapacity) v pořadí, v jakém byly zaregistrovány. Pokud dojde k překročení kapacity závodu, pak o pořadí náhradníků rozhoduje pořadatel.
Dobrá rada


Trénujte - čekají vás údolíčka ;-)